بازیگران: Zendaya ، Tom Holland ، Benedict Cumberbatch ،

کارگردان: Jon Watts ،

کیفیت: 480 ، 720 ، 1080

رده سنی: مناسب همه سنین

باکس دانلود

داستان فیلم مرد عنکبوتی: راهی به خانه نیست ، Spider-Man: No Way Home

دانلود فیلم Spider-Man: No Way Home 2021 مرد عنکبوتی: راهی به خانه نیست: فیلم مرد عنکبوتی راهی به خانه نیست محصول سال ۲۰۲۱ کشور های آمریکا و ایسلند به کارگردانی Jon Watts در ژانر های اکشن، علمی تخیلی و ماجراجویی میباشد. از جمله بازیگرانی که در این فیلم ایفای نقش کرده اند میتوان به اشخاصی مانند Zendaya، Tom Holland و Benedict Cumberbatch اشاره کرد. فیلم مرد عنکبوتی راهی به خانه نیست که در حال حاضر آخرین فیلم منتشر شده از کمپانی مارول میباشد توانسته که غوغایی را در دنیای سینما ایجاد کند. فیلم مرد عنکبوتی ۲۰۲۱ اکران شده و بلیط های تماشای این فیلم به فروش میرسند.

 

فیلم مرد عنکبوتی راهی به خانه نیست بدون سانسور

مرد عنکبوتی یا اسپایدر من یک شخصیت خیالی ابرقهرمان در کتاب های کامیک منتشر شده توسط کمپانی مارول کامیکس میباشد. از خالق های شخصیت ابرقهرمانی فیلم مرد عنکبوتی میتوان به اشخاصی چون استن لی و استیو دیکتو اشاره کرد. در زمان خلق شخصیت مرد عنکبوتی به دلیل نوجوان بودن شخصیت پیتر پارکر و نیز نیاز به همکار قهرمان بودن نوجوان با وارد شدن وی به دنیای کمیک استریپ به عنوان یک شخصیت مجزا مخالفت کرد. استن لی از طرفی دیگر پیتر پارکر را وارد یک کمیک کم فروش مارول با نام فانتزی شگفت انگیز کرد و این کمیک مرد عنکبوتی شگفت انگیز نام گذاری شد. این کمیک پس از ۷۰۰ شماره به پایان خود رسیده و مرد عنکبوتی برتر جای او را گرفت. پس از ۳۲ شماره بار دیگر این سری به جایگاه خود بازگشت. ناگفته نماند که مرد عنکبوتی کمیک استریپ های فرعی فراوانی داشته که از جمله آنها میتوان به مرد عنکبوتی نهایی که صاحب یک سریال انیمیشنی بود، مرد عنکبوتی خارق العاده، تار های مرد عنکبوتی و…. اشاره کرد. تاکنون فیلم های گوناگونی در رابطه با شخصیت مرد عنکبوتی به انتشار رسیده که در هریک از این قسمت ها بازیگرانی متفاوتی در نقش پیتر پارکر ایفای نقش کرده اند. آخرین قسمت فیلم مرد عنکبوتی به نام مرد عنکبوتی راهی به خانه نیست دوبله فارسی در چندین روز گذشته به انتشار رسیده و توانسته که با خط داستانی جذاب خود کاربران را حیرت زده کند.

 

مرد عنکبوتی راهی به خانه نیست دوبله فارسی بدون سانسور

این فیلم هدیه کریسمس مارول به تمامی علاقه مندان به دنیای ابرقهرمانی می باشد. مرد عنکبوتی راهی به خانه نیست هشتمین فیلم ساخته شده از سال ۲۰۰۲ می باشد. در این قسمت از فیلم های اسپایدرمن شما شاهد داستانی کاملا متفاوت و جذاب خواهید بود چرا که قرار است ابرشرورهای ۲۰ سال پیش در اولین فیلم مرد عنکبوتی با حضور خود داستان را مهیج تر و دیدنی تر کنند. مرد عنکبوتی تام هالند قرار است سه گانه دیگری نیز داشته باشد و داستان های وی در این دنیای قهرمانی هنوز ادامه دارد اما این هیجان و داستان منحصر بفرد ممکن است دیگر رخ ندهد.

دانلود فیلم مرد عنکبوتی راهی به خانه نیست در تاریخ ۱۷ دسامبر ۲۰۲۱ به انتشار رسیده است. قسمت هایی از فیلمرداری این قسمت از سینمایی مرد عنکبوتی در کشور ایسلند به انجام رسیده است. از جمله شرکت هایی نیز که در تولید و ساخت سینمایی مرد عنکبوتی راهی به خانه نیست نقش داشته اند میتوان به مارول استودیو، رسانه تصویری پاسکال و رسانه تصویری کلمبیا اشاره کرد. شایعاتی نیز در رابطه با حضور دیگر شخصیت های مرد عنکبوتی در این فیلم شنیده شده است. سایت IMDB نیز در صفحه مخصوص به فیلم سینمایی مرد عنکبوتی راهی به خانه نیست سؤال هایی را مطرح کرده است که امکان واقعیت داشتن این شایعات را افزایش میدهد. سؤال هایی که توسط سایت آی ام دی بی مطرح شده اند به این صورت است که:

 

اگر یک فیلم عنکبوتی است، آیا به این فکر کرده‌اید که نیکلاس هاموند را که مرد عنکبوتی ۱۹۷۷ بود، انتخاب کنید یا به عنوان مهمان حضور پیدا کند؟

آیا ویلم دفو در این فیلم جدید مرد عنکبوتی حضور خواهد داشت؟

آیا جیمی فاکس در نقش الکترو از مرد عنکبوتی شگفت انگیز ۲ بازخواهد گشت؟

 

میتوان گفت که تنها راه فهمیدن حقیقت داشتن و یا نداشتن این شایعات دیدن فیلم مرد عنکبوتی راهی به خانه نیست دوبله فارسی بدون سانسور میباشد. تریلر مرد عنکبوتی راهی به خانه نیست توانسته که رکورد پر بیننده ترین تریلر جهان در ۲۴ ساعت اول انتشار را به خود اختصاص دهد. میزان عددی که در رابطه با میزان بازدید این تریلر به دست آمده است ۳۵۵٫۵ میلیون بازدید در ۲۴ ساعت بوده است! رکورد قبلی در اختیار فیلم Avengers: Endgame بود که توانسته بود در ۲۴ ساعت اولیه ۲۸۹ میلیون بازدید را به خود اختصاص دهد.

 

دانلود مرد عنکبوتی راهی به خانه نیست بدون سانسور

از جمله معروف ترین دیالوگ های به دست آمده در این فیلم میتوان به قسمت رویارویی دکتر اختاپوس با پیتر پارکر و یا مرد عنکبوتی اشاره کرد. دیالوگ گفته شده به این صورت است که:

اتو اکتاویوس: سلام پیتر.

پیتر پارکر: آیا من شما را می شناسم؟

پیتر پارکر: ببخشید، بازم اسمت چی بود؟

اتو اکتاویوس: دکتر اتو اکتاویوس.

پیتر پارکر: [ ام جی و ند می خندند] صبر کنید. نه، جدی، اسم واقعی شما چیست؟

اتو اکتاویوس: [از تریلر] شما در حال پرواز در تاریکی هستید تا با ارواح مبارزه کنید.

پیتر پارکر: منظورت چیه؟

دکتر استرنج: همه آنها در مبارزه با مرد عنکبوتی می میرند. سرنوشت آنهاست، متاسفم بچه…

پیتر پارکر: آره، من هم همینطور.

🛑 این قسمت از متن حاوی اسپویل میباشد🛑

دانلود فیلم مرد عنکبوتی راهی به خانه نیست دوبله فارسی

مرد عنکبوتی راهی به خانه نیست زیرنویس فارسی چسبیده از دستانی متفاوت بهره میبرد. به این صورت که پس از افشای هویت مرد عنکبوتی توسط شخص میستریو ( میستریو عنوان چندین شخصیت تخیلی شرور بزرگ در کتاب های کمیک منتشر شده توسط کمپانی مارول میباشد که معروف ترین آنها کوینتین بک میباشد ) زندگی پیتر پارکر زیر و رو میشود. به همین سبب اکثریت مردم مرد عنکبوتی را قاتل میستریو داسته و یک تهدید میخوانند. به همین سبب اتفاقاتی برای پیتر پارکر اتفاق میافتد که نه تنها خود وی بلکه خانواده او را نیز تحت تاثیر قرار میدهد. پیتر، عمه می، ند لیدز و ام جی دستگیر شده و مورد بازجویی قرار میگیرند که با کمک مت مورداک اتهامات آنها برداشته شده و آزاد میشوند. پارکر به همراه دوستان خود به دبیرستان بازمیگردند اما به دلیل جنجال هایی که به راه انداخته شده است، در خواست آنها برای وارد شدن به دانشگاه رد میشود. حال پیتر پارکر مرد عنکبوتی به سبب رهایی از این دردسر ها بع سراغ دکتر استرنج میرود. در فیلم مرد عنکبوتی راهی به خانه نیست پیتر پارکر از دکتر استرنج میخواهد کاری کند که مردم هویت او را فراموش کنند.

در فیلم مرد عنکبوتی استرنج درخواست پیتر را قبول میکند. از طرفی وانگ به وی هشدار میدهد که این کار بسیار خطرناک میباشد. در هر صورت دکتر استرنج به صحبت های وانگ گوش نداده و طلسم را اجرا میکند. در هنگام اجرای طلسم پیتر با صحبت کردن با دکتر تمرکز وی را به هم زده و باعث بر هم خوردن طلسم میشود. زمانی که دکتر متوجه میشود که پیتر بدون هماهنگی با MIT درخواست اینکار را از او کرده است، عصبانی شده و پیتر را از آنجا خارج میکند. مرد عنکبوتی نیز به پل الکساندر همیلتون رفته و سعی بر این امر دارد که یکی از مدیران MIT را قانع کند تا ام جی و ند را نیز اپلای کند. در همین هنگام دکتر اختاپوس به پل حمله میکند اما متوجه میشود که این مرد عنکبوتی آن مرد عنکبوتی نیست. وی فناوری نانو لباس مرد عنکبوتی را از او جدا کرده و با بازو های مکانیکی وی پیوند میخورند. به این صورت پیتر کنترل آنها را بدست میگیرد. پس از آنکه پرین گابلین به پیتر حمله ور میشود، دکتر اختاپوس به وسیله دکتر استرنج زندانی میشود.

مرد عنکبوتی راهی به خانه نیست دوبله فارسی: حال متوجه خواهند شد که طلسم اجرا شده توسط دکتر استرنج سبب وارد شدن دشمنان مرد عنکبوتی از جهان های موازی شده است. حال مرد عنکبوتی باید دست به کار شده و به تمامی دشمنانی که از جهان های موازی وارد میشوند، خوش آمد بگوید. دکتر استرنج قصد دارد که تمامی دشمنان پیتر را به جهان های خود بازگرداند که به سرنوشت های مشخص شده خود برسند. از طرفی دیگر نیز پیتر قصد دارد قبل از آنکه دکتر آنها را به جهان های مربوط به خود بازگرداند، به درمان آنها بپردازد. حال پیتر با دکتر به منظور آزاد کردن آنها مبارزه کرده و استرنج را در ابعاد آینه اسیر میکند سپس ابرشرور ها را به آپارتمان هپی هوگان میبرد. پارکر با استفاده از تکنولوژی استارک و تعویض تراشه دکتر اختاپوس او را درمان میکند. در طول درمان آزبورن و الکترو، گرین گابلین قبل از آنکه درمان شود شخصیت آزبورن را در دست میگیرد.

فیلم مرد عنکبوتی دوبله فارسی: حال گرین گابلین الکترو را متقاعد میکند وسیله ای که پارکر به منظور بهبود وی به او داده است را از خود جدا کرده و برخلاف دکتر اختاپوس دیگر ابرشرور ها فرار میکنند. در نبرد بعدی عمه می توسط پرین گابلین مجروح شده در حالی که پیتر قادر به بهبود وی نخواهد بود. از طرفی دیگر ند و ام جی به منظور پیدا کردن پیتر یاد میگیرند که چطوری از حلقه دکتر استرنج استفاده کنند. حال آنها به صورت تصادفی دو مرد عنکبوتی دیگر را پیدا میکنند که آنها نیز توسط طلسم دکتر استرنج احضار شده اند. «پیتر دو» (از دنیای آزبورن، اختاپوس و مردشنی) و «پیتر-سه» (از دنیای مارمولک و الکترو). لیدز و ام‌جی پارکر خودشان را پیدا می‌کنند و او را دلداری می‌دهند و مردان عنکبوتی دیگر نیز داستان‌های خود را در مورد از دست دادن عزیزانشان به اشتراک می‌گذارند و او را تشویق می‌کنند تا به احترام عمه می مبارزه کند…

در خلاصه داستان فیلم مرد عنکبوتی دور از خانه آمده است که: برای اولین بار در تاریخ سینمایی مرد عنکبوتی ، قهرمان محله دوستانه ما بدون نقاب ظاهر می شود و دیگر نمی تواند زندگی عادی خود را از ریسک بالای قهرمان شدن جدا کند. هنگامی که او از دکتر استرنج کمک می خواهد ، خطرها حتی بیشتر می شوند و او را مجبور می کند که بفهمد معنای واقعی مرد عنکبوتی چیست…

0 0 vote
Article Rating

Subscribe
Notify of
guest
28 Comments
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Kavs1356
Kavs1356
3 months ago

Kavs1356

نام
3 months ago

عالی

Arash Noorian
3 months ago

Hdhjdjf

پویا
پویا
3 months ago

چجوری دانلود کنم

ney30
1 month ago
Reply to  پویا

با دست

Rafe
Rafe
3 months ago

سلام فیلم های این سایت سانسور هست؟

محمد
محمد
1 month ago
Reply to  Rafe

اگر میخوای اینو درباره هر سایتی بفهمی ببین اون سایت پیچ اشتباهی داره یا نه

مهدی
مهدی
2 months ago

عالی

مهدی
مهدی
2 months ago

Nice

احسان
احسان
2 months ago

هنوز نیومده چجودی گذاشتی دانلود کنیم😐 چرا به مردم دروغ میگید

حسین
حسین
1 month ago
Reply to  Mohamad

زیر نویس فارسی داره

Matin
Matin
2 months ago

چجوری دانلود کنم لطفاً بگید رو کیفیت میزنم دوباره میاد..؟؟؟؟؟؟؟؟؟

مهدی
مهدی
2 months ago

عالی

Jak
Jak
1 month ago

Hi

mehran
mehran
1 month ago

دانلود

Nikbonyan Mohammed reza
Nikbonyan Mohammed reza
1 month ago

من عاشق فیلم‌های مارول هستم و از شما سپاسگذارم

محمد
محمد
1 month ago

سلام الان واقعا این فیلم زیرنویس داره

erfan
erfan
1 month ago

زیرنویس داره؟

mehran
mehran
1 month ago

khob

Ali
Ali
1 month ago

Ddhm cx

ramin
ramin
1 month ago

nice

علی اکبر حسین زاده
علی اکبر حسین زاده
1 month ago

و بازهم پیش نمایشی دیگر که پخش نمیکند بابا یبارم خودتون تست بکنید آپلودهاتون رو!!!!!!!!!!

هادی
هادی
1 month ago

سلام و تشکر از وبسایتتون. فقط ای کاش قید میکردین از روپردست دوگیگو نیم حجم نازنینمونو صرف فیلم از روی پرده نمیکردیم بازم ممنون

رامین
رامین
19 days ago
Reply to  هادی

خب روی فیلم نوشته کیفیت پرده ای می باشد 😂😂😂

reza
reza
9 days ago

fghojvv

28
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x