بازیگران: Amir Jadidi ، Mohsen Tanabandeh ، Fereshteh Sadre Orafaiy ،

کارگردان: Asghar Farhadi ،

کیفیت: 480 ، 720 ، 1080

رده سنی: 13 سال به بالا

داستان فیلم قهرمان ، A Hero

دانلود فیلم A Hero 2021 قهرمان

وی در طی دو روز مرخصی که دارد در تلاش است بخشی از بدهی خود را پرداخت کرده و شاکی خود را قانع به پس گرفتن شکایت خود کند. اما داستان آنطور که انتظار میرفت پیش نمیرود و… امیدواریم که پس از دانلود و تماشای این فیلم نهایت لذت را برده باشید.

3.9 19 votes
Article Rating

Subscribe
Notify of
guest
7 Comments
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
امیدبخش خلیج تا ابد فارس
امیدبخش خلیج تا ابد فارس
8 months ago

استاد فرهادی مایه افتخار ایران زمین استاد فرهادی تو زمینه هنر درست یک قهرمان جهانی در حد المبیک تو جایگاه هنر هست و افتخار ایران زمین برند جهانی شده حتا تو فرانسه امریکا انگلیس اسم استاد فرهادی زیز بوستر فیلم باشه شک نکنید بینده حرفه ای امریکای برای خرید بلیلط ترید نداره چشم امثال باچه خوار مثل حاتمی کیا در میاد یکی مثل فرهادی عزیز دل یک ملت شد و امثال صالبی حاتمی کیا گلزار مقوای سطجی تو زبان فارسی باچه خوار سیستم دورد برشرف امثال استاد اصقر فرهادی که عوام خاص دنیا از نیکی یاد میکند و شرم باد… Read more »

مهدی
مهدی
7 months ago

اگر ایشون قهرمان باسن توی دنیای هنر پس اقای حاتمی کیا و کیمیایی کجای هنر هستن این که وضعبت کشور رو خیلی سیاه و خاکستری نشون بده خوب ؟؟؟به نظر شما خوب مشخص که توی جشنواره های خارجی و کن کسایی رای میارن که فیلمهاشون با نظر اونها موافق باشه و همه چیزو اونجوری که اونها میخوان نشون بده

Shnd
Shnd
7 months ago
Reply to  مهدی

Kos ngu kirm bre to seda sima filmay dakheli kososher trf oskar dre

جعفر
جعفر
6 months ago
Reply to  مهدی

باز خوبه خاکستری نشون داده ،چیزی که ما داریم میبینیم سیاه تیرس

پویا
پویا
5 months ago
Reply to  مهدی

ببخشید باسن؟ how are you you what باسن meaning
از کی حاتمی کیا هم شد هنرمند کسی که خودش میگه من فیلم ساز نظام هستم یعنی سفارشی سازم. حالا حاتمی کیا هم در حد خودش خوبه اما مقایسه اش فرهادی مزاحی بیش نیست.
تا حالا با خودت فکر کردی که چرا خیلی از فیلم‌های دیگه مثل ابد و یک روز یا بدون تاریخ بدون امضا که چهره ایران خیلی سیاه تر از فیلم های فرهادی نشون میدن اسکار و گلدن گلوپ نمی گیرن؟ خیلی مونده تا این چیزا بفهمی

کاوه
کاوه
7 months ago

آشغال بود

Soosan
Soosan
7 months ago

کمنکمنسکمنکملئ.وئ نمردلبذ

7
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x