تریلر نهایی فیلم آکوامن ۲ پادشاهی گمشده منتشر شد

زمان مورد نیاز برای مطالعه : 3 دقیقه

5 ماه قبل
تریلر نهایی فیلم آکوامن ۲ پادشاهی گمشده منتشر شد

پس از انتشار ۱۲ ویدیو در صفحه رسمی فیلم آکوامن ۲ در وبسایت imdb، بالاخره دومین تریلر رسمی فیلم Aquaman and the Lost Kingdom 2023 به انتشار رسید. تیزر منتشر شده نشان میدهد که فیلمی با اکشن تلفیق شده با تخیل زیبا منتشر خواهد شد. این فیلم توسط جیمز وان کارگردان ۴۶ ساله اهل مالزی، کارگردانی شده و مانند همیشه جیسون موموآ نقش آکوامن را ایفا میکند.

در این قسمت از فیلم بازیگرانی سرشناسی مانند جیسون موموآ، بین افلک، پاتریک ویلسون، یحیی عبدالمتین، دولف لانگدرن، نیکول کیدمن و امبر هرد به ایفای نقش پرداخته اند. فیلم آکوامن ۲ در تاریخ ۲۲ دسامبر ۲۰۲۳، یعنی ۱۰ روز دیگر منتشر خواهد شد.+

همچنین فیلم آکوامن ۲ پادشاهی گمشده را به اسم Necrus هم میشناسند. برای ساخت فیلم Aquaman and the Lost Kingdom میزان ۲۰۵,۰۰۰,۰۰۰ دلار هزینه شده است که انتظار میرود بتواند فروش قابل قبولی را به همراه داشته باشد.

فیلم آکوامن ۲ ، در کشور های سراسر دنیا به اسم های متفاوتی شناخته میشود که در ادامه آنها را به شما معرفی خواهیم کرد:

در نهایت نیز، طبق اخباری که به دست می آید و آماری که مشاهده میکنیم، متوجه این موضوع میشویم که فیلم آکوامن ۲ میتواند موفق باشد و درآمد قابل قبولی را به همراه داشته باشد. این درآمد به موجب دانلود فیلم آکوامن ۲ توسط کاربران سراسر دنیا و نیز مشاهده آنلاین این فیلم بدست خواهد آمد.