آهنگ ایرانی جمال جمالو در فیلم هندی حیوان با بازی آنیل کاپور و بابی دئول

زمان مورد نیاز برای مطالعه : 1 دقیقه

5 ماه قبل
آهنگ ایرانی جمال جمالو در فیلم هندی حیوان با بازی آنیل کاپور و بابی دئول

استقبال عجیب مردم هند از آهنگ ایرانی قدیمی جمال جمالو

در فیلم حیوان که جدیدترین فیلم هندی مورد انتظار با بازی آنیل کاپور ، رانبیر کاپور و بابی دئول میباشد، آهنگ قدیمی و بندری جمال جمالو استفاده شده است. این آهنگ فارسی توانسته مخاطبان بی شماری را در کشور هند جذب کرده و در پلتفرم یوتیوب بازدید های بالایی را بدست آورد. فیلم حیوان در ماه آخر سال ۲۰۲۳ یعنی دسامبر منتشر میشود. فیلمی اکشن و درام ترکیب شده با موزیک فارسی میتواند جذابیت خاصی را به دنبال داشته باشد.

داستان فیلم دربارهٔ یک گروه مافیایی است که توسط یک مرد قدرتمند به نام راجیو (با بازی انیل کاپور) اداره می‌شود. پسر راجیو، راجو (با بازی رانبیر کاپور)، پسری سرکش و بی‌مسئولیت است که هیچ علاقه‌ای به کار در خانواده ندارد. او عاشق یک دختر به نام رانی (با بازی رشمیکا ماندانا) است که از خانواده‌ای فقیر است.

راجیو مخالف رابطهٔ راجو و رانی است و تصمیم می‌گیرد که راجو را به دنیای مافیا وارد کند تا او را از رانی دور کند. راجو در ابتدا از این کار امتناع می‌کند، اما در نهایت مجبور می‌شود که تسلیم پدرش شود.

ویدیو قرار داده شده در چنل رسمی یوتیوب این مجموعه گرفته شده و کاملا واضح میباشد. کارگردان فیلم حیوان به نام Sandeep Reddy Vanga با استفاده از این ترفند مطمئنا میتواند بازخورد بالایی را برای فیلم ساخته شده خود دریافت کند. پیشنهاد میکنیم که این فیلم را از دست نداده و حتما به دانلود فیلم هندی حیوان ۲۰۲۳ با لینک مستقیم و به صورت رایگان بپردازید.