دانلود و تماشای آنلاین تنها با IP ایران امکان پذیر است. لطفا V.P.N خود را خاموش نمایید. همچنین با نرم افزار IDM در رایانه و ADM در موبایل اقدام به دانلود نمایید.

دانلود IDM دانلود ADM

باکس دانلود

محتوا بازبینی شده و مناسب تماشا با خانواده است.

داستان سریال کبرا کای ، Cobra Kai

دانلود سریال کبرا کای Cobra Kai 2018

سی سال پس از آخرین رویارویی آنها در مسابقات کاراته دره ۱۹۸۴، جانی لارنس به عنوان یک صنعتگر بیکار که توسط زندگی تلف شده اش تسخیر شده است، در نهایت به سر می برد. با این حال، زمانی که جانی، میگل را از دست شکنجه‌گران نجات می‌دهد، به او الهام می‌شود تا دوجو بدنام کبرا کای را دوباره راه‌اندازی کند. با این حال، این احیای زندگی او و سوء تفاهم های مرتبط، متوجه می شود که جانی رقابت قدیمی خود را با دنیل لاروسو، تاجر موفقی که ممکن است خوشبختانه ازدواج کرده است، دوباره آغاز کند، اما از زمان مرگ استادش، آقای میاگی، تعادل اساسی را در زندگی از دست داده است. حتی زمانی که این ضدیت تند می‌شود، خود را در زیر دستان آنها منعکس می‌کند، زیرا میگل و رفقایش به تدریج توسط فلسفه اوباش کبرا کای مسموم می‌شوند. در همین حال، در حالی که سامانتا، دختر دانیل، خود را در میانه این درگیری در میان دوستان دروغین می‌بیند، رابی، پسر بدجنس جانی، ناخواسته خود را می‌بیند که زیر بال دانیل قرار می‌گیرد و به شیوه‌هایی که شایسته آقای میاگی است، شکوفا می‌شود.

سریال کبرا کای در سال ۲۰۱۸ توسط کشور آمریکا ساخته شده است. این فیلم در ژانرهای به تولید رسیده است. کبرا کای توسط Jon Hurwitz و Hayden Schlossberg کارگردانی شده و از جمله بازیگرانی که در این فیلم ایفای نقش کرده اند میتوان به Ralph Macchio و William Zabka و Courtney Henggeler اشاره کرد.